25 Nisan 2017 Salı - 01:09:07

VAKIF BAĞIŞÇILARI ŞÜKRAN DUVARI AÇILIŞ TÖRENİ

Sevgili Kabataşlılar,

KABATAŞ ERKEK LİSESİ BAĞIŞÇILARI şükran duvarının açılışı 12 Aralık 2014 Cuma günü Hamdi Saver Salonu fuayesinde yapıldı.

Şükran Duvarımızın tasarım, yapım ve hazırlanmasında büyük özveri ile çalışmış olan  ”ŞÜKRAN DUVARI KOMİTESİ” üyeleri arkadaşlarımızı başta Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Sekreterimiz İlyas Tunaoğlu , eski lise müdürlerimizden ve mütevellimiz Korel Haksun, mütevellimiz Erdal Günsel, eski lise müdürlerimizden ve halen vakıf müdürümüz olan Uğur Açıkgöz,mütevellimiz Begüm Türkmen ve lisemiz edebiyat öğretmeni Gülşen Yarlı’ya en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Herkesin elinden gelenin en iyisini yapmak üzere seferber olduğunun şahidiyim. Bu çalışmalar sırasında gayet güzel arkadaşlıkların yaşandığını , zaman zaman hem çalışılıp hem de çok keyifli anlar yaşandığını gördüm. Takım havası müthişti ve herkes kendiliğinden ekipte bir rol üstlenmişti ve en iyisini yapmaya gayret ediyorlardı. İlyas Tunaoğlunu liderliği ve organizasyon için, Gülşen Yarlı hocamızı da artık profesyonel düzeye ulaşmış sunum ve toplantı yönetimi için özellikle kutlarım.

Tasarım aşamasında bize yardımcı olan Kabataşlı kardeşimiz mimar Barış Doğan, uygulamada yardımcısı Hakan bey ve bağışçılarımızın masklarını yapan Kabataşlı mimar kardeşimiz Emre Başoğlu’na da çok teşekkür ederim.

Açılış töreni sürecinde bizlere çok faydalı desteği olan yeni vakıf sekreterimiz Özlem Ekşi, bilgisayar sorumlumuz Kerem Aygül, muallim şarkısı klipini (keşke klipin tamamını koysaymışız) hazırlayan edebiyat öğretmenimiz Nurgül hanım, matbaa işlerimizi büyük bir titizlik ve süratle yapan Kabataşlı matbaacı kardeşimiz Metin Akar  ve bizlere destek olan tüm çalışanlarımıza, vakıf içinden veya dışından bizlere yardımcı olan herkese ve davetimizi kabul ederek kötü hava şartlarına rağmen vakfımıza gelerek toplantıya katılan, bizlere destek olan tüm mütevellilerimiz ve misafirlerimize de teşekkür ederim.

Açılıştan sonra hep beraber gördüğümüz gibi arkadaşlarımız  Kabataş Camiasına yakışacak, bağış toplamanın ve eğitime hizmetin odak noktası olacak, kalıcı bir eser ortaya çıkarmışlardır. Tüm ekiple ben iftihar ediyorum ve gören herkesinde aynı kanaatte olduğunu duymaktan son derece mutlu oldum. Dileğim, bu güzel projenin eğitime katkı sağlaması ve vakfımız için hayırlı olmasıdır.

Herkese tekrar çok teşekkürler.

Sevgi ve Saygılarımla

M.A.Merih Ergin

Başkan,

Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı

Yönetim Kurulu Adına

 

BİSİKLET YARIŞMASI

BİSİKLET YARIŞMASI

OKULLAR ARASI BİSİKLET YARIŞMASINDA TAKIMIMIZ 4 KATEGORİDE 1. OLARAK TÜRKİYE...
6 Nisan 2017 16:44
Dünya Felsefe Şampiyonası

Dünya Felsefe Şampiyonası

11. Sınıf öğrencilerimizden Onur ÖZTEMİR, Ankara´da yapılan yazılı sınav sonucunda...
26 Ocak 2017 12:20
HASAN PULUR ANILDI

HASAN PULUR ANILDI

TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ 17 OCAK 2017 TARİHİNDE VAKFIMIZ MÜTEVELLİSİ DUAYEN...
17 Ocak 2017 15:54
FAALİYETLER
Dünya Felsefe Şampiyonası
Dünya Felsefe Şampiyonası
11. Sınıf öğrencilerimizden Onur ÖZTEMİR,...
HASAN PULUR ANILDI
HASAN PULUR ANILDI
TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ 17 OCAK...
Tümünü Göster
DUYURULAR
Dünya Felsefe Şampiyonası
Dünya Felsefe Şampiyonası
11. Sınıf öğrencilerimizden Onur ÖZTEMİR,...
HASAN PULUR ANILDI
HASAN PULUR ANILDI
TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ 17 OCAK...
Tümünü Göster
Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı Bilgilendirme Sitesi